VÝSTAVA GYMNÁZIA OSTROV
Stará radnice
Výstava výtvarných prací studentů Gymnázia Ostrov.
Zahájení proběhne 8. 6. v 16:00 slavnostní vernisáží se studentským programem pod vedením Mgr. Libora Veličky a Mgr. Světlany Klečkové.
Vstup na vernisáž je volný.
Vstupné: 70 Kč / sleva 50 % – senioři, děti, ZTP